Co Vám na těchto stránkách schází?

Máte nějaký nápad nebo se vám tu něco nelíbí? Toto je prostor pro vás!
Odpovědět
lotus
Logistik
Logistik
Dostal poděkování: 7 poděkování

Příspěvek od lotus » 14 říj 2006 09:52

rFx píše:Navrhuju tu udelat chat. Jedna velka mistnost pro nas. A mohli by jsme se tam pripadne domlouvat, a nebo i pokecat o necem, myslim ohledne fora a tak :)
pokud vim tak CHAT tu už je !!!
Kdo nic nedělá, nic neskazí a proto zaslouží odměnu!
Každý link co sem dám, je 100% můj upload.
Obrázek
WaReZMaAaN
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaReZMaAaN » 14 říj 2006 13:03

rFx píše:Navrhuju tu udelat chat. Jedna velka mistnost pro nas. A mohli by jsme se tam pripadne domlouvat, a nebo i pokecat o necem, myslim ohledne fora a tak :)
Ehem ehem, Jestli jsi se nevšiml tak zde již chat je :!: A to přímo zde
chat.php
•[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]• MYself ♥ •[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]•
"Jediným přepychem jsou lidské vztahy" - Antoine de Saint - Exupéry
ObrázekObrázekObrázekObrázek
My blog!
M@rv
W4A Veterán
W4A Veterán
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rv » 14 říj 2006 18:03

WaReZMaAaN píše: Ehem ehem, Jestli jsi se nevšiml tak zde již chat je :!: A to přímo zde
chat.php
hmm originalni odpoved jako by to uz nebylo o post vise.

a aby si tu zas nekdo nemyslel ze je to jen offtopic tak tu mam takovy pekny napad.
cele bych to nazval placene FTP by War4all.
pokud by se to uskutecnilo tak by ctěný pan henrix koupil naky pekny a rychly ftp server s nejakou kapacitou... Upload by nic nestal ale pokud by chtel nekdo z ftp neco stahovat musel by si zakoupit mesicční accout za nejakou cenu. (cena by se nejspis dohodla podle poctu useru a ceny ftp... ). a z toho by se platilo to ftp.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ikosp
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikosp » 14 říj 2006 21:56

nereálný, muselo by tam být několik giga dat a to není z čeho zaplatit.
Další věc je kdo by tam upoval když by napřed musel zaplatit aby měl přístup :roll:
Je to hloupost
Obrázek
Obrázek
M@rv
W4A Veterán
W4A Veterán
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rv » 15 říj 2006 10:06

ikosp píše:nereálný, muselo by tam být několik giga dat a to není z čeho zaplatit.
Další věc je kdo by tam upoval když by napřed musel zaplatit aby měl přístup :roll:
Je to hloupost
mno zacatek to je jasny neco by stal. ale ja si myslim pokud by bylo dost lidi co by to chtely tak necim urcite prispejou....mno a cetl sis to ubec cely ? UPLOAD je FREE.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
altern007
Logistik
Logistik
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od altern007 » 15 říj 2006 10:20

udělal bych male vylepseni :V sekci music udělat sub-fora DAnce techno Rock......
Obrázek
Obrázek
Blbost je jak chřipka - zákeřná a nakažlivá
mp3hits admin
ikosp
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikosp » 15 říj 2006 10:24

jsem přehlíd, ale můj názor je že to je blbost.
schválně najdi nějakej hosting kde ti daj aspoň 100GB s neomezeným přenosem dat za slušnou cenu?

Musel by se zaplatit server s diskem,..............což není zrovna levný a pochybuju že by do toho kdokoliv šel, když je problém získat i peníze na hosting fóra.
Obrázek
Obrázek
J-See
Kachna
Kachna

Příspěvek od J-See » 16 říj 2006 21:37

pouzivam prohlizec Opera 9 a nefunguje mi, kdyz u code kliknu na vybrat vše, nahlasi mi javascript chybu
Bagr mele zeleny kakao
Obrázek
datynka
Kachna
Kachna

Příspěvek od datynka » 26 lis 2006 00:20

Nebylo by mizne v nastaveni profilu dat moznost vyberu i z jinych temat Fora? Tato neni spatna, ale moje ocka chjo :cry: vypadaji asi takto :shock: me ten subsilver nejede :-(
ethernit
W4A Veterán
W4A Veterán
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ethernit » 26 lis 2006 08:58

jen k tomu ftp, myslim ze i kdyby penize byly tak by to henrix stejne zavrhl ptz to uz je nelegalni :)
Sparco
Palubní radista
Palubní radista
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sparco » 26 lis 2006 09:15

ja jen k alternovi : to je blbost nekdo to nepozna da to spatne a nekdo akorat bude rvat ze to dal spatne a kdyz si neco budes chctit stahnout tak budes bloudit jak blvbej takze deleni na jakesi dance,hip hop atd ja absolutni blbost (podle me) :!: :evil:
DnB,House Lower!!
zon19
Pozorovatel
Pozorovatel

Příspěvek od zon19 » 29 lis 2006 15:06

a co treba rozdelit war4all upload na upload games,filmy,hudba atd uzivateli kteri neco upli by tam postovali a tak by se projevilo kdo si zaslouzi hodnost uploader a kdo ne
Obrázek
Obrázek
W4A Veterán
W4A Veterán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ethernit » 02 pro 2006 08:46

®ED SK!NS píše:Nj,tak si vytvořte klidne hlasování,na to co chcete zrovna editnout jako TIP :wink: a na to,čemu zase naopak udelit status normální :) nevidím v tom žadný problem,akorat jde o to,že zrovna moderátoři sem davají většinou,takový ty novější a výživnější věci...
A další věcí je to,že každý má jinačí vkus,co Tobě pripadá jako starý a neaktualní,tak pro nekoho je to zase objev století :D tohle je strasně složitá vec se trefit do vsech chutí,ber to od nas jenom,jako TIP,ne povinnost to sosnout :) Jediný řešení v tomhle vidím,prostě si odhlasovat co Vy samy chcete :!: Já jsem pro :!: :D
®ED SK!NS píše:moderátoři sem davají většinou,takový ty novější a výživnější věci...
slovem moderatori myslis sebe ?

myslim ze raking dava mnohem lepsi prispevky nez "moderatori"....

a hlasovat o tom jestli chce nekdo TIP to je dobra hovadina :D :D to pak uplne ztraci na vyznamu...o tom by prave meli rozhodnout modi ale dyz si to das z 90% pouze na svuj prispevek tak to je pak tezky no.... a oduvodneni ze moderatori davaj vyzivnejsi veci je mi trosku k smichu....

jako v sekci games mas dobry posty to chapu...ale v softwaru se najdou mnohem lepsi...
RED SK!NS
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Příspěvek od RED SK!NS » 02 pro 2006 09:16

JJ raking davá výživné posty,moc dobře to vím a proto jsem se i za nej ve war4all teamu bral,aby dokonce dostal nejakou specialní hodnost!!!Ale to Ty nemůžeš vědět :wink: ...
Neboj se ze tu nevidím kdo,co a jak postuje :!:
S tím hlasováním me to jen tak napadlo chtel jsem Vám nejak vyjít vstříc a na tom není nic špatného 8)
Takže uplně nejjednoduší bude,kdyz nekdo nekde má pocit,že by mel být něčí post editnutej jako TIP at napise nekomu z moderatoru a on to bud tak editne,nebo ne....
Btw:aby se neco editnulo jako TIP melo by to být nejprve na 100% odzkouseno,že je vse tak jak ma být!...
Naposledy upravil(a) RED SK!NS dne 02 pro 2006 09:27, celkem upraveno 1 x.
Na odpočinku... Obrázek
Obrázek
RED SK!NS
W4A Veterán
W4A Veterán
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Příspěvek od RED SK!NS » 02 pro 2006 09:21

datynka píše:Nebylo by mizne v nastaveni profilu dat moznost vyberu i z jinych temat Fora? Tato neni spatna, ale moje ocka chjo :cry: vypadaji asi takto :shock: me ten subsilver nejede :-(
Joo tak tohle bych chtel taky aby se mhlo vybírat z více template a chtel jsem to i prosadit,ale Henrix rikal,ze to není jen tak jednoduchý,protože je forum ackoli se to treba nezná prepatchované ruznýma modama a mohlo by to pak pri zmene template delat problemy :? ale treba k tomu jednou dojde :D ...
Na odpočinku... Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Připomínky, nápady, novinky“